HAKKIMIZDA

Çizge Ajans Matbaacılık Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. 2001 yılında İzmir Şirinyer’ de küçük bir ofis olarak kurulmuş olup zaman içerisinde kendini kanıtlamıştır.Makina parkur ve kadromuzu geliştirip Işıkkent Bornova’ daki imalathane ile sektör içerisinde yerimizi almış bulunuyoruz.

Öncelikli alanımız karton etiket üzerine olsa da logo çalışmaları, katalog, broşür, el ilanı, kartvizit, zarf, antetli, takvim, spiralli defter, çamaşır kutuları gibi promosyon ve diğer matbaa hizmetleri de vermekteyiz.

VİZYONUMUZ – MİSYONUMUZ

Kalitemizi ve hızlı servisimizi koruyarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.Profesyonel ürünler sunarak, kaliteden ödün vermeden çözüm odaklı hizmet vermek bizim temel prensibimiz.

Müşterilerimizle kısa süreli kar’a yönelik çalışmalar yerine, uzun soluklu karşılıklı güven ve saygı yaratmayı tercih ediyoruz.

Çizge Ailesi olarak bulundurduğumuz takım ruhunu karşı tarafa da yansıtmaya çalışıyoruz.

GRAFİK TASARIM VE BASI ÖNCESİ HAZIRLIĞIMIZ

Müşteri portföyümüzün büyük çoğunluğunu tekstil firmaları oluşturmaktadır.Buna bağlı olarak üretim ağırlığımız tekstil etiketleridir.Çoğunlukla üretilecek ürün yurtdışından bir numune olarak gelir.Baskı öncesi çalışmalarının yollanmadığı 

durumlarda grafik departmanımızın üstün kabiliyet ve başarısı ile etiket çizimi oluşturulur.

Tekstil etiketleri üretimindeki en önemli aşama, baskı öncesi hazırlık çalışmalarıdır.İlerleyen teknoloji ile çok farklı baskı, aksesuar ve kağıt kaliteleriyle karşılaşabiliyoruz.Bunların araştırılıp numune oluşturulması zor ve tecrübe isteyen bir durumdur.Bu konuda her biri kendi alanında uzman kadrosuyla titiz bir çalışma ile müşterilemize sunum hazırlıyoruz.

Diğer taraftan yaratıcı ve başarılı kurumsal kimlik çalışmaları ile de

müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

BASKI HİZMETLERİMİZ

Firmamız baskı kalitesinden ödün vermemek için revizyonlarına dikkat ettiği 2 ofset baskı, yaldız baskı, kesim ve sıvama makinalarıyla bu makinaları kullanabilecek uzman ve sektöründe en iyi ustaları bünyesinde bulundurmaktadır.

Çoğunlukla etiket üretiminde ofset ve yaldız baskı yetmemekte, daha pek çok baskı tekniği kullanarak üretim yapılması gerekmektedir.Firmamızın üretim kalitesine zarar vermeyecek farklı baskı teknikleri için hizmet aldığı çözüm ortakları ile sorunsuz ve kaliteli üretime devam etmektedir.

BASKI SONRASI HİZMETLERİMİZ

Ürünler, baskıdan sonra el işçiliği gerektiren zahmetli ve dikkatli bir süreç ile son halini buluyor.Örneğin kataloğun sayfalarının doğru harmanlanması, etiket kesim ve deliklerinin ayarlanması, kuşgözü çakılması, etiketlerin iplenmesi….

Çoğu makinalar ile çözüm olsa da kimi zaman el işçiliği gerektiren çalışmalardır.Bu konuda uzmanlaşmış ekibiyle hızlı ve titiz bir ortamda çözüm üretilmektedir.

Tüm hazırlanan ürünlerin kusursuz ve tam olarak paketlenip müşteriye zamanında teslim edilmesi önemli önceliğimizdir.

Tüm müşteri ve çözüm ortaklarımıza bugün gelinen nokta için teşekkür eder ve gelecek güzellikleri beraber karşılamayı dileriz.

 

Ziyaretcilerimiz
Şu an online: 1
Tümü: 54269